Sloga povela nakon greške Muftića, "Manijaci" pozvali igrače Željezničara na raport na poluvremenu

Možete, probudite se, igrajte, govorili su navijači Željezničara koji su u velikom broju stigli u Doboj

Igrači Željezničara na raportu kod navijača. Sportsport.ba

20.9.2023

Na poluvremenu zaostale utakmice 2. kola Premijer lige BiH između Sloge Meridian i Željezničara, rezultat je 1:0.

Sloga je bila mnogo bolji rival i na kraju poluvremena došla do prednosti nakon velike greške golmana gostiju Vedada Muftića.

U 43. minuti Muftić je loše ispucao loptu nakon pritiska, a ona je došla do Tonija Jovića, koji nakon sjajne akcije šutirao i pogađa mrežu gostujućeg tima.

Iza sarajevskih Plavih je katastrofalno poluvrijeme, sigurno najslabije u ovoj sezoni, a njihova igra je bila mlaka, bez ikakve energije i ideje.

Navijači Željezničara su ih na poluvremenu pozvali na raport.

- Možete, probudite se, igrajte - govorili su navijači Željezničara koji su u velikom broju stigli u Doboj, piše Sportsport.ba.