PSG pobijedio, ali niko ne slavi: Mbape se povrijedio

Poslije ove utakmice PSG je četvrti sa 11 bodova

Mbape: Povrijedio se. AP

25.9.2023

PSG je u velikom derbiju slavio protiv Marseja rezultatom 4:0, ali je malo ko u Parizu sretan jer se povrijedio Kilijan Mbape (Kylian Mbappe).

Poveli su "Sveci" u osmoj minuti, dosuđen je slobodni udarac, a Hakimi postigao pogodak za vodstvo.

Kilijan Mbape se povrijedio i mogao napustiti igru u 33. minuti. Zamijenio ga je Ramos, a još uvijek nije poznato koji je stepen povrede.

Na 2:0 povisio je Randal Kolo Muani u 37. minuti. Na samom startu drugog poluvremena je Kolo Muani je riješio sve dileme oko pobjednika, a konačnih 4:0 je postigao Ramos koji je zamijenio Mbapea u 89. minuti.

Poslije ove utakmice PSG je četvrti sa 11 bodova, isto koliko ima i treći Monako, dok je Nica druga sa 12. Neočekivano na prvoj poziciji se nalazi Brest sa 13 bodova.