IZBJEGNUTI NEREDI

Defanzivac Zrinjskog nakon gola krenuo u obračun sa klupom Željezničara: "Plavi" ga izignorisali

Slobodan Jakovljević je ušao u verbalni sukob sa klupom Željezničara, ali oni nisu reagovali

Jakovljević: Postigao izjednačujući pogodak. HŠK Zrinjski

25.9.2023

Derbi utakmica između Zrinjskog i Željezničara zavroila je 8. kolo Premijer lige BiH. Mostarci su slavili nakon velikog preokreta rezultatom 2:1.

"Plavi" su poveli u 31. minuti preko Irfana Jašarevića, a "Plemići" su nakon toga krenuli igrati mnogo ofanzivnije.

Do poravnanja su stigli u 79. minuti preko Slobodana Jakovljevića, da bi Petar Mišić u samom finišu utakmice donio pobjedu domaćoj ekipi.

Međutim, scena poslije gola Jakovljevića je uistinu interesantna.

Defanzivac mostarskog kluba, umjesto da slavi sa svojim saigračima, otišao je do klupe Željezničara i ušao u verbalni sukob, ali na svu sreću nije došlo do većih nereda.

Članovi stručnog štaba Zrinjskog su spriječili eskalaciju, a zanimljivo je da niko sa klupe "Plavih" nije reagovao na provokaciju Jakovljevića.

Šef stručnog štaba Željezničara Nermin Bašić nakon utakmice je rekao da ne zna zašto niko nije reagovao na potez Jakovljevića.