NAPOKON POBJEDA U LIGI

Košmarni mjesec je iza Čelzija: "Plavci" slavili, navijači dočekali i gol Mudrika

Skupo plaćeni Ukrajinac pogodio u 18. minuti, a minut kasnije u strijelce se upisao i Broja

Slavlje igrača Čelzija. Twitter

3.10.2023

Oktobar će biti bolji od septembra za Čelzi to je sigurno već sada. "Plavci" su u posljednjoj utakmici 7. kola engleske Premijer lige kao gosti savladali Fulam (2:0).

Tim sa Stemford Bridža nije imao nijedan trijumf u prošlom mjesecu u prvenstvu, a jedini gol je dao protiv Brajtona.

Da stvar bude bolja za navijače Čelzija, prvi gol za njihov klub dao je skupo plaćeni Ukrajinac Mihajlo Mudrik (Mudryk) u 18. minuti.

Minut kasnije u strijelce se upisao Armando Broja. I tako je Čelzi za 82 sekunde dao više golova nego za cijeli septembar.