Mađarska slavila protiv Srbije na krcatoj Puškaš Areni

Svi golovi na ovom susretu viđeni su u prvom poluvremenu

Mađarska: Slavili protiv Srbije. AP

14.10.2023

Fudbalska reprezentacija Mađarske je pobijedila Srbiju u derbiju grupe G kvalifikacija za Euro. Rezultat na krcatoj Puškaš Areni glasio je 2:1, a svi golovi su viđeni u prvom poluvremenu.

Mađari su poveli preko Varge u 20. minuti, da bi Pavlović izjednačio u 33. minuti.

Međutim, slavlje reprezentativaca Srbije nije trajalo predugo, pošto je Salai pogodio samo minut nakon toga.

Do kraja utakmice rezultat se više nije mijenjao, iako treba napomenuti da su dva gola poništena Srbiji, te je Mađarskoj pripao derbi i sada se nalaze u odličnoj situaciji.

Oni imaju 13 bodova osvojenih u dosadašnjem dijelu kvalifikacija, uz utakmicu manje od prvog pratioca, selekcije Srbije, koji imaju i tri boda manje.