Sarajevo u zanimljivoj utakmici u Konjicu srušilo Igman: Radović heroj Bordo tima

Sjajan susret viđen je na "Gradskom stadionu" u Konjicu

Detalj sa utakmice Igman - Sarajevo. FK Sarajevo

22.10.2023

Fudbaleri Igmana su dočekali Sarajevo na "Gradskom stadionu" u Konjicu, a utakmica je završila rezultatom 1:2.

Sjajan susret viđen je u Konjicu, pošto su obje ekipe igrale vrlo ofanzivno i zabavljali su publiku, kako na stadionu tako i ispred malih ekrana.

Gosti su standardno već bili dominantni na startu utakmice, a do pogotka su došli u 14. minuti kada je Ajdin Hasić uposlio Nemanju Anđušića, koji se odlično snašao i matirao golmana Ćemana.

Nisu se dugo mogli radovati igrači Sarajeva, pošto su gosti došli do izjednačenja u 30. minuti.

Odbrana je izgubila loptu, koja je došla do Darka Bodula, bivšeg igrača Sarajeva, koji je pogodio.

Obje ekipe su igrale ofanzivno i u nastavku, ali treći gol je tek viđen u 89. minuti.

Mulalić je ubacio iz kornera loptu, Radović je uklizao i dovoljno je zahvatio da joj promijeni pravac i ona ode u gol Ćemana.

Sarajevo je ovom pobjedom ponovo preskočilo Zrinjski i došlo na 2. poziciju, pošto sada imaju 23 osvojena boda. Igman je i dalje 10. sa samo 9 osvojenih bodova.