Video / Nevjerovatan rezultat na "Allianz areni": Kejn postigao gol karijere

Sjajni Bavarci nastavljaju sa odličnim partijama

Bajern Minhen: Odlična utakmica. Twitter

28.10.2023

Minhenski Bajern je dočekao Darmštat u 9. kolu Bundeslige na "Allianz areni", a pobijedili su nevjerovatnim rezultatom 8:0.

Prvo poluvrijeme, neočekivano s obzirom na rezultat, nije vidjelo niti jedan pogodak, ali su viđeni crveni kartoni - tri, da budem precizniji.

Kimih (Kimmich) je dobio crveni karton u 4. minuti, ali su i igrači Darmštata Gjasula i Maglica pocrvenili, pa je Bajern, uprkos crvenom kartonu, imao igrača više.

Drugo poluvrijeme s druge strane vidjelo je nevjerovatnu golijadu u režiji Bavaraca.

Heri Kejn (Harry Kane) je pogodio u 51. minuti i načeo mrežu gostiju, da bi Sane i Musiala riješili pitanje pobjednika golovima u narednih devet minuta, ali to nije sve.

Sane je postigao svoj drugi pogodak u 64. minuti, ali gol Kejna iz 69. minute ostat će upisan u historiju. Naime, Englez je postigao gol sa svoje polovine lobujući golmana Darmštata.

Tomas Miler (Thomas Muller) i Musiala su postigli naredne golove, dok je Kejn konačni rezultat postavio svojim het-trikom.