NEVJEROVATNO

Video / Članovi stručnog štaba Crvene zvezde pokušali fizički zadržati igrača Lajpciga na klupi: Rezultiralo je isključenjem

Napadač se naljutio na stručni štab „crveno-bijelih“, a jedan ga je član u tom trenutku odgurnuo

Zvezda: Ispala iz Lige prvaka. AP

8.11.2023

Fudbaleri Crvene zvezde su u 4. kolu grupe G Lige prvaka poraženi u Beogradu od RB Lajpciga rezultatom 1:2, što znači da su ispali iz najelitnijeg klupskog takmičenja.

Nijemci su poveli već u 8. minuti golom Ćavija Simonsa (Xavi Simmons), da bi utakmicu riješio Loi Openda (Lois) u 77. minuti. Autogol Henriksa (Henrichs) je vratio Zvezdu u igru, ali je na tome sve ostalo.

Sredinom prvog poluvremena došlo je do neobične situacije na klupi Zvezde. Strijelac drugog gola Loi Openda je u pokušaju da što brže dođe do lopte završio među ljudima sa Zvezdine klupe.

Jedan od njih se dosjetio da ga zadrži za ruku i tako uspori, dok je drugi uzeo loptu i bacio je daleko od Opende.

Napadač se naljutio na stručni štab „crveno-bijelih“, a jedan ga je član u tom trenutku odgurnuo. Sve to je vidio sudija Daniele Orsato pa je jedan od članova štaba trenera Bahara dobio crveni karton prije nego što je utakmica nastavljena.