EMINA EKIĆ BRILJIRA

Video / Ovo se ne viđa svaki dan: Pogledajte remek-djelo bh. reprezentativke

Njena ekipa Melburn je u prvom poluvremenu postigao tri gola, te se pobjedom dodatno učvrstio na liderskoj poziciji

Ekić: Pogodila iz kornera. Screenshot / Platforma X

27.11.2023

U derbiju šestog kola australskog prvenstva za fudbalerke Melburn siti je gostovao kod Sidneja, a pobjedom rezultatom 3:2 su se učvrstile na prvoj poziciji tabele.

Melburn je u prvom poluvremenu postigao tri gola, a reprezentativka Bosne i Hercegovine Emina Ekić postigla je gol kakav se ne viđa često.

Ekić je izvodila korner, ali je umjesto standardnog centaršuta odlučila pokušati direktno na gol, te svojim pogotkom izazvala pravi šou.

Podsjetimo, jedna od najboljih bh. igračica je nedavno potpisal dvogodišnji ugovor s Melburn sitijem. Do sada je odigrala dvije utakmice za našu reprezentaciju, a ona je nastupala za mlađe kategorije SAD-a.