Ludnica u Istanbulu: Sjajan meč i fantastična koreografija navijača Galate uz poruku Palestini

Vrhunski ambijent na Rams Parku. Sjajna koreografija navijača Galate i odlična utakmica na terenu

Koreografija navijača Galate. Platforma X

29.11.2023

Sjajno prvo poluvrijeme odigrali su fudbaleri Galatasaraja i Mančester junajteda u meču 5. kola grupne faze Lige prvaka (1:2).

Viđena su čak tri gola. Poveo je Junajted golom Alehandra Garnača (Alejandro Garnacho) u 11. minuti, a sedam minuta kasnije Bruno Fernandeš (Fernandes) je postigao fantastičan pogodak za 0:2.

Prednost "Đavola" prepolovio je Hakim Zijeh (Ziyech) u 29. minuti kada je pogodio iz slobodnog udarca. Iskoristio je loše postavljanje Andrea Onane i vratio svoj tim u život.

Inače, osim fantastične utakmice u prvih 45 minuta na stadionu Rams Park u Istanbulu viđena je i nevjerovatna koreografija navijača Galate.

- Dobrodošli u pakao - napisali su navijači Galate na koreografiji koju su priredili preko svih tribina.

Također, navijači Galatasaraja su pružili podršku i Palestincima.

- Ljudski rod umire u Gazi - poručile su pristalice Galatasaraja.