SERIJE A

Juventus poveo, pa kiksao protiv Đenove

"Stara dama" je ostala druga sa 37 bodova, ima jedan manje od Intera, ali i utakmicu više

Juventusu samo bod kod Đenove. Platforma X

15.12.2023

Fudbaleri Juventusa napravili su kiks i osvojili samo bod na gostovanju kod Đenove u 16. kolu italijanske Serije A (1:1).

"Stara dama" je povela u 28. minuti kada je Federiko Kijesa (Federico Chiesa) pogodio iz penala koji je prethodno sam i izborio.

Nakon dobrog prvog poluvremena, na startu drugog uslijedio je šok za "Bjankonere". Poslije slabe reakcije odbrane stvari na početak u 48. minuti vratio je Albert Gudmundson (Gudmundsson).

Imao je Juventus šansu da dođe do pobjede, ali Gleison Bremer nije pogodio iz izgledne pozicije u 89. minuti.

Juventus je ostao drugi sa 37 bodova, ima jedan manje od Intera, ali i utakmicu više, dok je Đenova na 14. poziciji sa 16 bodova.