Debakl Dinama na Maksimiru, srušio ga je njegov bivši igrač

Sa večerašnje utakmice - Avaz
+1

23.1.2024

Fudbaleri Dinamo Zagreba nastavak sezone otvorili su teškim porazom na svom Maksimiru od Lokomotive rezultatom 3:0.

"Modri" se nisu uspjeli oporaviti od košmarnog početka utakmice koji je krenuo u 5. minuti kada je pogodio bivši dinamovac Duje Čop. Isti igrač je dao gol i dvije minute kasnije.

Pobjedu Lokosa ovjerio je Čop u 87. minuti kada je kompletirao svoj het-trik.

Ovo je bio zaostali meč 4. kola. Dinamo je trenutno 3. tim prvenstva sa 34 boda, sedam manje od Hajduka koji ima utakmicu više.

Bh. trener na klupi Dinama Sergej Jakirović našao se na udaru kritika navijača, a neki od njih traže i ostavku.

Njega su navijači s tribine gađali grudvama od snijega, a nakon utakmice su okupili sve fudbalere i izviždali ih. Snimak pogledajte OVDJE.