Vukovi "rastrgali" Čelzi, Garnačo kao Ronaldo

Poveo je Čelzi, a onda je uslijedilo novo razočarenje za njegove navijače

Slavlje igrača Vulvsa. Platforma X

4.2.2024

Fudbaleri Čelzija priredili su novo razočarenje svojim navijačima i na Stemford Bridžu izgubili od Vulvsa sa 4:2 u meču 23. kola Premijer lige.

Poveo je Čelzi u 19. minuti preko Kola Palmera (Cole), ali je radost domaćih trajalo samo tri minute jer je poravnao Mateus Kunja (Cunha).

Imao je Brazilac sreće jer je lopta pogodila nekog od igrača Čelzija na putu do gola i prevarila Đorđa Petrovića.

Slična situacija dogodila se u 43. minuti kada je pripisan autogol Akselu Disasiju (Axel).

Sjajni Kunja je u 63. povisio na 3:1, a u 82. minuti je kompletirao svoj het-trik kada je pogodio iz penala koji je prethodno sam izborio. Konačan rezultat na Stemford Bridžu postavio je Tijago Silva (Thiago) u 86. minuti susreta.

Odigrane su još dvije utakmice ovog kola. Bornmut je podijelio bodove sa Notingem Forestom (1:1), dok je Mančester junajted na krilima Alehandra Garnača (Alejandro Garnacho) savladao Vest Hem sa 3:0.

Argentinac je pogađao u 49. i 84. minuti, a sve je začinio proslavom u stilu svog idola Kristijana Ronalda (Cristiano). Jedan gol dodao je i Rasmus Hojlund u 23. minuti susreta.

Današnji program zatvara derbi Arsenala i Liverpula koji se igra od 17:30 sati.