Video / Ovako se to radi: Fernandez zakucao u rašlje sa 30 metara, pa pokazao šta misli o glasinama

Nakon toga je skinuo dres, pokazao ga navijačima i onda prstom gestikulirao da je on tu da ostane dugo vremena

Fernandez: Prava majstorija. Platforma X

7.2.2024

Fudbaleri Čelzija su u 4. rundi FA Kupa slavili na gostovanju kod favorizovane Aston Vile rezultatom 1:3.

Čelzi je poveo golom Konora Galahera (Connor Gallagher), da bi već do poluvremena uspio Nikolas Džekson (Nicolas Jackson) poduplati prednost.

Međutim, pravi šou nastaje u 54. minuti. Sviran je slobodni udara sa preko 30 metara udaljenosti od gola, a odgovornost za izvođenje preuzima Enzo Fernandez.

Argentinac je posljednjih dana glavna tema u otočkim medijima. Razlog je navodna želja za odlaskom iz plavog dijela Londona, odnosno manjak uspjeha.

Danas je pokazao šta misli o tim glasinama, ali ne prije nego što je majstorski zakucao loptu sa preko 30 metara u rašlje nemoćnog golmana.

Nakon toga je skinuo dres, pokazao ga navijačima i onda prstom gestikulirao da je on tu da ostane dugo vremena. Nema šta, zna napraviti miljenika kod navijača od sebe.

Gol Enca Fernandeza pogledajte OVDJE.

Inače, Vila je do kraja uspjela postići samo utješni pogodak preko Muse Diabija (Mousa Diaby).