NEVJEROVATNO

Da li je ovo najkasniji gol u prvom poluvremenu: Union Berlin pogodio u 26. minuti sudijske nadoknade

Utakmica je bila produžena zbog navijačkih ispada, odnosno jer su oni bacajući teniske loptice u teren natjerali sudiju da prekine susret

Gol postignut duboko u sudijskoj nadoknadi. DW

10.2.2024

Fudbaleri Union Berlina dočekuju Volfsburg u okviru Bundeslige, a rezultat na poluvremenu glasi 1:0.

Ništa čudno? Pa i ne bi bilo da nije riječ o tome da je gol postignut u 26. minuti sudijske nadoknade.

Naime, utakmica je bila produžena zbog navijačkih ispada, odnosno jer su oni bacajući teniske loptice u teren natjerali sudiju da prekine susret.

Strijelac za Union je bio Doekhi, koji se odlično snašao i matirao čuvara mreže Volfsburga za prednost svoje ekipe u 26. minuti sudijske nadoknade.