SERIJA A

Milan i Atalanta podijelili bodove: Kolašinac završio krvav, ali odigrao svih 90 minuta

Leao i Kupmajners: Strijelci. Seria A

25.2.2024

Fudbaleri Milana i Atalante podijelili su bodove u derbiju 26. kola Serije A. Utakmica je završila rezultatom 1:1.

"Rosoneri" su u vodstvo došli već u 3. minuti, kada je Rafael Leao poslije sjajnog prodora zakucao loptu u malu mrežu iskosa.

Ekipa iz Bergama uspjela je doći do poravnanja u samom finišu prvog poluvremena, kada je Kupmajners (KoopmeinersI) realizirao udarac s bijele tačke.

Svih 90 minuta za gostujuću ekipu odigrao je reprezentativac BiH Sead Kolašinac. On je čak i završio krvav poslije jednog sudara sa Olivijeom Žiruom (Olivier Giroud), ali ga to nije zaustavilo u namjeri da završi susret.

Poslije ovog susreta, Milan je ostao 3. sa 53 boda, a Atalanta je peta sa 46, dva manje od četvrtoplasirane Bolonje.