FUDBALER RIZESPORA

Varešanoviću ne smeta ni maska: Postigao je sjajan gol

Varešanović: Novi pogodak. Rizespor

2.3.2024

Fudbaleri Rizespora trijumfovali su na svom terenu protiv Kajserispora sa 3:0 u 28. kolu turske Superlige.

Jedan od strijelaca za Rizespor bio je bh. reprezentativac Dal Varešanović. Domaće je u vodstvo doveo Džondžo Šelvi (Jonjo) Shelvey) u 62. minuti.

Altin Zećiri (Zeqiri) je udvostručio prednost Rizespora u 81. , a konačan rezultat postavio je Varešanović pogotkom u 90. minuti.

Izborio se za loptu, izdržao duel sa protivničkim fudbalerom, a onda lijepo pogodio s ruba šesnaesterca.

Varešanoviću je ovo bio osmi gol u Superligi, a deveti ukupno od dolaska u Rizespor. Ima i tri asistencije.

Rizespor je nakon ove pobjede 6. tim lige sa 39 bodova, a od 4. Bešiktaša ga dijeli sedam poena.