Utakmicu Reala gledao je i legendarni Habib: Oglasio se zbog dvojice fudbalera

Madriđani izbacili Lajpcig nakon dvomeča u sklopu osmine finala Lige prvaka

Nurmagomedov: Oglasio se na Instagramu. AP / Platforma X

7.3.2024

Fudbaleri Real Madrida sinoć su izborili plasman u četvrtfinale Lige prvaka. U revanšu su remizirali s Lajpcigom (1:1) i s ukupnih 2:1 prošli u narednu rundu takmičenja.

Utakmicu s Bernabeua putem malih ekrana pratio je i legendarni UFC borac Habib Nurmagomedov (Khabib), koji se oglasio na Instagramu.

On je objavio fotografiju trenutka izmjene Tonija Krosa (Kroos) i Luke Modrića.

- Evo ih - napisao je Nurmagomedov uz fotografiju.

Objava Nurmagomedova. Screenshot

Inače, Toni Kros je igrao do 78. minute utakmice kada je trener Reala Karlo Anćeloti (Carlo Ancelotti) u igru poslao Luku Modrića.

Realov iskusni dvojac više ne igra zajedno. Anćeloti i Real su se okrenuli mlađim igračima, pa je Modriću znatno smanjena minutaža.

Kros je odigrao 36 utakmica, sakupvši 2.383 minute na terenu. Dao je jedan gol uz sedam asistencija.

S druge strane, Modrić ima 31 nastup i 1.515 odigranih minuta. Postigao je dva pogotka i svojim saigračima namjestio šest golova.