PRVI MEČ POLUFINALA

Borac "razbio" Široki Brijeg i došao na korak od finala Kupa BiH

S utakmice u Čitluku. NK Široki Brijeg

3.4.2024

Fudbaleri Borac pobijedili su Široki Brijeg u Čitluku u prvom meču polufinala Kupa BiH s 3:1.

Banjalučani su poveli u 20. minuti. Zoran Kvržić je centrirao, a Jakov Blagaić je pospremio loptu u mrežu. Širokobriježani su napadali, imali izgledne prilike, ali nisu uspjeli doći do pogotka.

Kako to obično biva, stigne kazna. Ranko Jokić je u 29. minuti glavom iskoristio centaršut Blagaića za 2:0.

U 60. minuti na semaforu je stajalo 3:0 nakon što je David Vuković postigao sjajan gol s nekih 20-ak metara.

Široki Brijeg je do kraja utakmice uspio postići utješni gol preko Petra Mišića.

Revanš utakmica igra se 17. aprila u Banjoj Luci, a bolji iz ovog duela igrat će s pobjednikom dvomeča Sloga - Zrinjski.

Prvi susret između Sloge i Zrinjskog igra se večeras od 18 sati.