KVALIFIKACIJE ZA EURO

Bh. rukometašice poražene od Hrvatske sa 14 golova razlike

Rukometašice BiH: Poražene u Cazinu. Rukometni savez BiH

14.10.2023

Ženska rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine izgubila je od Hrvatske rezultatom 17:31.

Naše rukometašice su poražene u sklopu drugog kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u Cazinu, gdje se Hrvatska pokazala kao prejak protivnik za njih.

Nakon prvog poluvremena imale su zaostatak od šest golova, a rezultat poslije prvih 30 minuta je glasio 6:12.

U drugom poluvremenu su Hrvatice su ubacile u brzinu više i upisale veoma dominantnu pobjedu.

Treba priznati da je ovaj poraz bio znatno lakši za podnijeti za razliku od onog protiv Rumunije u kojem su poražene 38 razlike.

Stručni štab se zahvalio cazinskoj publici koja je u velikom broju pristigla na utakmicu naših najboljih rukometašica.