Đokoviću bilo potrebno 67 minuta za treću pobjedu u Torinu

Teniser iz Srbije sa stopostotnim učinkom ide u polufinale

Đoković: Izgubio samo tri gema. TWITTER

19.11.2021

Prvi reket svijeta Novak Đoković došao je i do treće pobjede na završnom mastersu u Torinu, te je tako sa maksimalnim učinkom okončao takmičenje u grupnoj fazi. Đoković je večeras u dva seta savladao Kamerona Norija (Cameron Norrie).

Po setovima je bilo 6:2, 6:1 za tenisera i Srbije koji je bez mnogo napora i nakon samo 67 minuta igre došao do pobjede. Tako je Đoković došao do polufinala, a da nije izgubio nijedan set.

I prije ovog meča, Đoković je znao svog protivnika u polufinalu, a to je Aleksandar Zverev (Alexander), dok će drugi polufinalni par činiti Danil Medvedev i Kasper Rud (Casper Ruud).

Prvi će na teren Medvedev i Rud, njihov duel je zakazan za 14:00 sati, dok će Đoković i Zverev ukrstiti koplja u 21 sat.