Velež se približio Sarajevu na samo bod zaostatka, slavila i Sloboda

U drugom meču igranom u istom terminu Sloboda je u Tuzli pobijedila Mladost s minimalnih 1:0

Detalj s meča u Mostaru. FK Velež

A. M.

24.4.2021

Fudbaleri Veleža savladali su Krupu u Mostaru rezultatom 2:1 i osvojili vrlo važna tri boda u borbi za sami vrh Premijer lige BiH.

Strijelci za "Rođene" bili su Brandao i Samir Radovac, a jedini gol za goste postigao je Nikola Dujaković. Velež je od 78. minute igrao s igračem manje kada je zbog drugog žutog kartona isključen Melvin Osmić.

Ovom pobjedom Velež se približio na samo bod zaostatka za liderom Sarajevom koje večeras igra svoj meč 27. kola protiv Zrinjskog u Mostaru.

U drugom meču igranom u istom terminu Sloboda je u Tuzli pobijedila Mladost s minimalnih 1:0. Gol vrijedan tri boda za Tuzlake postigao je Fedor Predragović. I u ovom meču jedan fudbaler morao je ranije pod tuš. Kenan Sarić, ofanzivac Mladosti, u 64. minuti zaradio je isključenje također nakon drugog žutog kartona.