Zlatibor bolji od Širokog

Prvi poraz Širokog. ABA LIGA

A. V. / Fena

13.11.2020

U susretu drugog kola košarkaške ABA 2 lige Zlatibor je savladao Široki rezultatom 88:80.

Bila je to utakmica dvaju različitih poluvremena. U prvom je Široki bio bolja momčad te se na odmor otišlo pri vodstvu bh. predstavnika 43:31.

Međutim, u nastavku su se košarkaši Zlatibora razigrali te su na kraju zasluženo došli do pobjede 88:80.

Zlatibor je do pobjede predvodio Dragoslav Papić s 20 poena, dok je u redovima Širokog Rašon Dejvis (Rashun Davis) ubacio 26, a Dario Drežnjak 25 poena.

Prvi dio sezone ABA lige igrat će se na tri turnira, a na prvom turniru koji se igra na Zlatiboru Široki će odigrati još dva susreta. U nedjelju protivnik momčadi Damira Vujanovića bit će MZT Skopje, a dva dana kasnije Sutjeska.

U prvom kolu Široki je upisao pobjedu bez borbe, jer na prvi turnir zbog koronavrusa nije doputovala momčad Gorice.