NOVI KIKS SARAJEVA Čelik u Zenicu nosi bod

Simić mastrealnim golom šokirao domaće navijače

A.U.

17.4.2015

U prvoj utakmici 22. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine Sarajevo i Čelik remizirali su rezultatom 1:1.

U 19. minuti utakmice Benko pogađa nakon kornera i loše reakcije odbrane Čelika.

Pred kraj prvog poluvremena Cimirot je ostao na travi, što je pomrsilo planove treneru domaćih Mehi Kodri koji je u igru ubacio Mihojevića.

PREPORUČUJEMO: LIJEP GEST HORDI ZLA Pogledajte kako su se navijači Sarajeva prisjetili ubijenog navijača Željezničara!

Šok za navijače Sarajeva uslijedio je u 59. minuti kada je Simić mastrealnim šutem savladao Delača.

Već deset minuta kasnije Velkoski je imao dobru šansu, ali je Adilović odbranio njegov šut. Domaći su do kraja susreta vršili pritisak, no do gola za pobjedu nisu uspjeli doći.