ZAŠTO UVIJEK JA Čime je Baloteli oduševio saigrače u Nici (VIDEO)

Kontroverzni Italijan postigao dva gola

(A.Č.)

11.9.2016

Mario Balloteli dobio je ovacije stadiona u Nici uoči početka utakmice protiv Marseillea od najvjernijih navijača, a potom im uzvratio ljubav sa dva gola u debiju. Prvi je zabio već nakon sedam minuta, a drugi izjednačiujući u 78. minuti. Par minuta prije kraja Younes Belhanda zabio je za pobjedu Nice 3:2.

Balotelli nije mogao bolje zamisliti svoj debi, a ono što je učinio po dolasku u klub oduševilo je njegove suigrače.

Uoči upoznavanja s novim kolegama navratio je u trgovinu i pokupio poklone u vrijednosti 15 hiljada eura za svoje nove suigrače.

Na treningu se pojavio s dizajnerskim odjevnim predmetima koji stoje oko 500 eura komad i podijelio ih kolegama valjda kako bi ih lakše pridobio.

Navijače je, izgleda, osvojio besplatno jer su ga na stadionu uoči utakmice protiv Marseillea dočekali gromoglasnim ovacijama.