ITALIJA

Juventus slavio u velikom derbiju protiv Milana

Vijesti..me

31.3.2018

Juventus je slavio u velikom derbiju protiv Milana i vjerovatno napravio ključni korak ka odbrani Skudeta.

Nakon trijumfa od 3:1 nad "rosonerima" i remija Napolija sa Sasuolom (1:1) "stara dama" ima četiri boda više i reklo bi se sve što joj treba da opet bude šampion.

Milan je usporio u lovu na timove koji su u zoni Lige prvaka, iako su prijetili čak i da slave u Torinu...

Juve je poveo golom Dibale (Dybala) u 8. minutu, izjednačio je Bonući (Bonucci) u 28., ali je finiš pripao domaćinu - mrežu Donarume tresli su Kvadrado (Cuadrado), pa Kedira (Khedira).

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić igrao je od prve minute i imao nekoliko prilika, ali nije uspio zatresti mrežu protivnika te je u 76. minuti napustio teren.