Povećali prednost ispred "Građana"

V. Dedić

30.1.2019

+2

Liverpul nije iskoristio kiks Mančester sitija i odigrao je samo 1:1 protiv Lestera kod kuće.

"Redsi" u vodstvo dolaze već u trećoj minuti preko Sadio Manea, Senegalac je primio loptu u šesnaestercu i bez oklijevanje zakucao loptu u donji desni ugao gostujućeg golmana.

U nadoknadi prvog poluvremena, gosti dolaze do izjednačenja, Heri Megvajer (Harry Maguire) glavom pogađa mrežu Alisona (Alisson). Ekipa Jirgena Klopa (Jurgen Klopp) u drugom poluvremenu nije uspjela probiti odbranu Liverpula i sve do kraja je ostalo 1:1.

Liverpul je ipak povećao prednost ispred Sitija, jer su "Građani" doživjeli poraz u gostima kod Njukastla, ali su propustili upisati pobjedu kojom bi napravili veliki korak ka šampionskoj tituli.