FK Sarajevo pobijedio katarski Muaither SC rezultatom 3:2

Za Sarajevo nastupilo i nekoliko igrača koji su na probi

Milanović strijalac prvog gola za Sarajevo. FK Sarajevo

A. J. / Avaz.ba

5.9.2019

Igrači FK Sarajevo danas su u Trening kampu u Butmiru odigrali prijateljsku utakmicu protiv katarskog Muaither SC, a susret je završen rezultatom 3:2.

Strijelac prvog pogotka za Sarajevo bio je Slobodan Milanović. Tokom prvog poluvremena Bordo tim je imao terensku inicijativu, a dva pogotka u nastavku postigao je Gedeon Guzina.

Na početku drugog poluvremena umjesto Milanovića, Gudževića, Šišića i Imamovića u igru su ušli D'Orsi, Jakovljević, Kurbegović i Dervišagić; a naknadno priliku za igru su dobili Sabljica i Salčinović.

Strijelac prvog pogotka za gostujuću ekipu bio je Halifa Salman. U 75. minuti susreta Alen Mustafić sa 18 metara pogađa stativu. Konačan rezultat 3:2 postavio je Mamadu Diavara u samom finišu drugog poluvremena.

U Sarajevu je u ovoj utakmici nastupilo nekoliko fudbalera koji su na probi.

Tim sa Koševa utakmicu je počeo u sastavu: Marković, Hodžić, Imamović, Šišić, Milanović, Salčin, Guzina, Kruz, Kurdić, Mustafić i Gudžević.