ŠPANAC LJUT NAKON MEČA

Gvardiola: Trebao je biti crveni za Liverpul, ali tako vam je kad gostujete na Enfildu i Old Trafordu

Liverpul i Mančester siti podijelili bodove u 7. kolu engleskog Premieršipa

Gvardiola: Milner je morao dobiti crveni karton. TWITTER

3.10.2021

Liverpul i Mančester siti su remizirali u derbiju 7. kola engleskog Premieršipa odigravši na Enfildu 2:2. "Redsi" su dva puta vodili, "Građani" se dva puta vraćali i na kraju je završilo bez pobjednika.

Prvo je Sadio Mane doveo "Redse" u vodstvo u 59. minuti, da bi njegov gol poništio Fil Foden (Phil) deset minuta kasnije. Mohamed Salah je vratio prednost Liverpulu u 76. minuti, a onda je konačan rezultat postavio Kevin De Brujne (De Bruyne) pet minuta kasnije.

Poslije utakmice svoj komentar dao je Pep Gvardiola (Guardiola) koji je bio nezadovoljan suđenjem, jer smatra da je Džejms Milner (James) trebao dobiti isključenje.

- To je drugi žuti karton. To je drugi žuti karton. Potpuno je očit, ali to je Enfield, to je Old Traford... U ovakvoj bi situaciji igrač Sitija dobio crveni karton - odbrusio je Gvardiola.