Posušje uzelo bod na Pecari

Široki Brijeg je došao u prednost u 15. minuti, a strijelac je bio Mujan

Ekipa Jure Ivankovića i dalje bez pobjede u drugom dijelu sezone.. NK Široki Brijeg

Piše: G. Š.

12.3.2022

Široki Brijeg i Posušje remizirali (1:1) su večeras na Pecari, u utakmici 22. kola m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine, iako su gosti sa Mokrog Doca bili opasniji. Tako je ekipa Jure Ivankovića i dalje bez pobjede u drugom dijelu sezone.

Široki Brijeg je došao u prednost u 15. minuti, a strijelac je bio Mujan. Musa je poslao dugu loptu za Mujana, koji je pobjegao Krišti i lobovao Horkaša. Bila je to prva ozbiljnija prilika za domaćina...

U 43. minuti Musa je napravio prekršaj nad Lekom u svom šesnaestercu, nakon čega je dosuđen penal za goste. Barišić je bio siguran realizator - 1:1. Miškić je otišao u jednu, a loptu u drugu stranu.

Ritam igre u drugom poluvremenu je mnogo opao...