Kolašincu i Marseju minimalna prednost, Paje postigao spektakularan gol

Bh. reprezentativac igrao 63 minute u pobjedi protiv PAOK-a

Paje: Obilježio meč na Velodromu. AFP

7.4.2022

Marsej bh. reprezentativca Seada Kolašinca (27) je u prvom četvrtfinalnom meču Konferencijske lige na Velodromu savladao PAOK rezultatom 2:1.

Prvi gol bio je djelo Žersona (Gerson), koji je pogodio u 13. minuti poslije proigravanja Dimitrija Pajea (Payet).

Najljepši trenutak susreta desio se u 45. minuti, kada je Paje spektakularnim projektilom pogodio za 2:0.

Gosti su u 48. minuti preko Omara El Kadurija (Kaddouri) ublažili poraz i povećali svoje izglede u revanšu, koji se igra 14. aprila.

Kolašinac se našao u startnoj postavi Marseja i igrao je do 63. minute, kada ga je na terenu zamijenio Bubakar Kamara (Boubacar).

U preostale dvije utakmice, Bodo/Glimt je s 2:1 savladao Romu, dok je duel Lestera i PSV-a završio bez pogodaka 0:0.