PREMIER LIGA

Veliki kiks Liverpula u borbi za titulu

Iako je Liverpul večeras zasjeo na lidersku poziciju, Mančester siti ima isti broj bodova, ali i utakmicu manje

Jesu li "Crveni" večeras izgubili titulu?. Agencije

Piše: G. Š.

7.5.2022

Fudbaleri Liverpula remizirali (1:1) su večeras sa Totenhemom u 36. kola engleskog Premieršipa. Iako je Liverpul večeras zasjeo na lidersku poziciju, Mančester siti ima isti broj bodova, ali i utakmicu manje.

"Redsi" su od prve minute bili konkretniji, ali nisu uspjeli postići gol i na odmor se otišlo sa početnih 0:0.

U drugom poluvremenu šok na Anfieldu. U 56. minuti susreta Son Heung-Min postiže pogodak za Totenhem, nakon sjajne akcije "Pijetlova". Liverpool je nakon pogotka krenuo još ofanzivnije - na sve ili ništa. "Redsima" se ofanziva isplatila u 74. minuti kada je Diaz pogodio za poravnanje na "Anfieldu". Ipak, Liverpool nije uspio doći do pobjede. Jesu li "Crveni" večeras izgubili titulu?

Siti svoj susret 36. kola igra u nedjelju od 17.30 protiv Njukasla.