TITULA BLIZU

Italijanski mediji nahvalili Krunića nakon trijumfa nad Atalantom

Na samom početku solo akcije koju je izveo Tio, naš veznjak je presjekao napad gostiju

Krunić i Leao slave prvi gol Milana. TWITTER

M. K.

15.5.2022

Na prepunom San Siru Milan je ugostio Atalantu u utakmici u kojoj im je, kolo prije kraja sezone, trebala pobjeda u bici za naslov prvaka koju vode protiv Intera, koji večeras gostuje u Kaljariju i gdje je trenutno 1:2 za milanski sastav.

Leao je na asisenciju Mesijasa pogodio u 56. minuti za 1:0 i erupciju na stadionu, a pobjedu "Rosonera" potvrdio je Tio (Theo) koji je pogodio za 2:0 i pobjedu Milana.

Na samom početku solo akcije koju je izveo Tio, naš veznjak Rade Krunić je presjekao napad gostiju i omogućio svom saigraču da pokrene akciju, a pripisana mu je i asistencija.

Nakon utakmice italijanski mediji su pohvalno pisali u igri Krunića koji je zamijenjen u 80. minuti meča, a te su objavili i njegovu statistiku koja je među najboljima u sastavu Milana.