Pogledajte kako navijači Partizana tjeraju igrače da skandiraju Uprava napolje

Slijede burni dani u Humskoj ulici. Screenshot

G. Š.

12.8.2022

Fudbaleri Partizana su nakon blijedog drugog poluvremena i remija (2:2) sa kiparskim AEK-om naših Kenana Pirića i Hrvoja Miličevića  eliminisani iz kvalifikacija za Ligu Evrope, a utakmica će ostati upamćena i po ružnim scenanama na tribinama stadiona u Humskoj.

Intervenisala polocija

Kako je krenuo meč navijači crno-bijelih su skandiranjem „Uprava napolje“ jasno pokazali šta misle o čelnicima kluba, a kad su sa tribina počele da se čuju i uvrede na račun predsjednika države, uslijedila je intervencija policija, pa je u finišu prvog dijela igre došlo do tuče sa navijačima na istočnoj tribini.

U tim trenucima fudbaleri Partizana imali su rezultat (1:0), koji ih je vodio u produžetke, ali su u drugom poluvremenu potpuno pali. Istina, Rikardo je novim golom na trenutak vratio vodstvo i nadu, ali je ubrzo uslijedilo izjednačenje i potpun krah…

"Uprava napolje"

Nisu do kraja meča izabranici Ilije Stolice imali snage za još jedan pogodak. Vidjela se želja, ne i kvalitet u njihovoj igri. Ali to nije bio kraj mukama fudbalera Partizana…

"Uprava napolje“ još glasnije je odzvanjalo na kraju utakmice, kada su navijači tražili od igrača da i oni iskažu nezadovoljstvo prema čelnicima kluba.