Mesi slavio 100. pobjedu s Argentinom, obilježio je s dva gola

"Gaučosi" nastavili niz bez poraza koji traje od 2019. godine

Mesi: Na brojci od 90 golova u 164 nastupa. AGENCIJE

A. V.

28.9.2022

Argentinska reprezentacija nastavila je niz pobjeda savladavši sinoć u Nju Džersiju u prijateljskoj utakmici Jamajku rezultatom 3:0.

Za Argentinu je ovo 35. utakmica bez poraza, a niz je počela 2019. godine. Rekord još uvijek drži Italija koja je pod vodstvom Roberta Manćinija (Mancini) bila bez poraza u 37 utakmica.

Argentinska zvijezda Lionel Mesi (Messi) također može pamtiti sinoćnje slavlje svoje reprezentacije jer je za njega to 100. pobjeda koju je upisao u dresu argentinske reprezentacije.

On je svoju 100. pobjedu u dresu Argentine obogatio s dva pogotka. Nakon što je ušao u igru u drugom poluvremenu Mesi je zabio prvi gol u 86. minuti, a onda dvije minute kasnije i drugi. Prvi gol na utakmici za Argentinu zabio je Hulijan Alvares (Alvarez) u 13. minuti susreta. Sada je Mesi već zabio ukupno 90 golova za izabranu vrstu u 164 nastupa za reprezentaciju.

U sinoć odigranim prijateljskim utakmicama Brazil je s visokih 5:1 pobijedio Tunis, a strijelci su bili Rafinja (Raphinha, 11., 40.), Rišarlison (Richarlison, 19.), Nejmar (Neymar, 28' - penal) i Pedro (74').