BH. REPREZENTATIVAC

Krunić je jučer imao odličnu priliku da veliki jubilej obilježi pogotkom, pogledajte šansu

Izašao je oči u oči sa Livakovićem, šutirao, ali se istakao čuvar mreže "Modrih" koji je sjajno odbranio njegov udarac

26.10.2022

Krunić imao odličnu šansu. Screenshot

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine Rade Krunić jučer je nastupio u visokoj pobjedi svog Milana u Zagrebu protiv Dinama (4:0) u okviru 5. kola grupne faze Lige prvaka.

Bh. reprezentativac je došao do velikog jubileja, pošto mu je to bila 100. utakmica u dresu slavnog kluba sa San Sira. Krunić je susret počeo s klupe za rezervne fudbalere, a u igru je uveden u 52. minuti umjesto Čarlsa De Ketelara (Charles De Ketelaere).

Krunić je dobro igrao, a u 84. minuti imao je priliku da veliki jubilej obilježi pogotkom. Izašao je oči u oči sa golmanom Dinama Dominikom Livakovićem, šutirao, ali se istakao čuvar mreže "Modrih" koji je sjajno odbranio njegov udarac.

Bila je to sjajna prilika za Krunića. Inače, bh. reprezentativac je u 100 odigranih utakmica za "Rosonere" postigao dva gola, a zabilježio je i šest asistencija.