Sad nam ništa ne ide u prvenstvu

Dudić: Remi protiv Zvijezde

7.8.2018

Prvi dojam iz ugla igrača i struke gabelskog GOŠK-a poslije utakmice 3. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine sa Zvijezdom 09 (2:2) je da su domaći nogometaši ispustili veliki broj prilika i tako dva vrlo vrijedna boda.

Drugi je da je ekipa ipak pokazala bolju igru u odnosu na prethodne dvije utakmice, u kojima su izgubili od Željezničara (0:1) i Zrinjskog (1:3).

- Imali smo najmanje sedam prilika koje nismo iskoristili. Sve je to bilo iz igre, a ne iz grešaka protivnika.

Izgleda da smo prošle sezone ispucali svu svoju sreću, kad nam je sve išlo. Sad nam evidentno ništa ne ide - rekao je šef stručnog štaba Feđa Dudić.

Struka GOŠK-a tokom priprema nije imala problema sa povredama, ali su u duelu sa Zvijezdom 09 s terena prinudno morala izići dvojica - Stjepan Vego u 66. minuti zbog povrede ramena, što je njegova stara boljka, dok je Petar Raguž izvrnuo zglob pa je GOŠK u posljednjih sedam-osam minuta igrao sa 10 nogometaša u polju.

- Slikao sam zglob i ništa nije puklo, istegnuo sam ligamente. Nadam se da ću se brzo oporaviti - rekao je jučer Raguž.