Oba gola za naš tim postigla je Gloria Slišković

Sa današnje utakmice u Podgorici. NSBiH

Piše: G. Š.

14.12.2020

U Podgorici je danas odigrana prva od dvije prijateljske utakmice između ženskih kadetskih selekcija Crne Gore i BiH. Domaći tim je ostvario pobjedu o ovom meču od 3:2.  Oba gola za naš tim postigla je Gloria Slišković u 24. minuti i 80. minuti, dok su za Crnu Goru pogađale Anđela Tošković u 50. i 68. te Nejla Bicić u 72. minuti.

Drugi meč ove selekcije će odigrati u srijedu (10 sati) u Trening kampu FK Budućnost u Podgorici.

Naše kadetkinje nastupile su u sastavu: Neira Hejub (46. Imam Dumanjić), Jelena Pavlinović (46. Džejla Kožljak), Marija Ana Milinković, Maja Jelčić, Milica Jovanić (46. Lana Radulović), Tamara Blagojević (79. Kristina Tekić), Lamija Duvnjak (46. Berina Huseinović), Gloria Slišković, Anja Gačić, Ana Buhač (46. Lamija Oštraković), Zorana Bokan (46. Janica Filipović). Selektor: Ilija Lucić.