Kiša golova u Granadi, Barcelona se mučila, ali prošla dalje

Pjanić susret odgledao s klupe

Malaga: Katalonci prošli dalje. Twitter

N. Demirović

3.2.2021

Granada i Barcelona odigrali su jako zanimljivu utakmicu u okviru četvrtfinala Kupa kralja. Naš Miralem Pjanić bio je na klupi i nije dobio svoje minute u ovom ogledu, a činilo se da su Katalonci pred ispadanjem. Gubili su 2:0 sve do 88. minute, ali su u dvije minute dva puta tresli mrežu domaćina i izborili produžetke - Antoan Grizman (Antoine Griezman) i Žordi Alba (Jordi).

Očekivalo se da će Barcelona podići ritam, a goleadu je nastavio ponovo Grizman u 100. minuti. Još jednom su domaći odgovorili i iz penala tri minute kasnije poravnali na 3:3.

Čini se da za više nisu imali snage. Frenki de Jong (Frenkie) je u 108. minuti donio novo vodstvo Kataloncima, a konačnih 3:5 postavio je Alba nešto kasnije svojim drugima golom.