DEBI IZ SNOVA

Statistika najbolje govori kako je sjajni Džeko odigrao protiv Đenoe

Igrala se 88. minuta meča kada je Edin kod vodstva Intera 3:0 odlično reagovao na sjajan ubačaj Artura Vidala

Naš golgeter prima čestitke od saigrača. AFP

Piše: M. K.

21.8.2021

Bh. napadač i kapiten "Zmajeva" Edin Džeko danas je u 1. kolu Serije A postigao prvijenac u dresu Intera.

"Nerazuri" su ugostili sastav Đenoe na "Đuzepe Meaci" koiju su savladali rezultatom 4:0, a našem napadaču nije trebalo dugo da zabije svoj prvi gol za višestrukog prvaka Italije i Evrope.

Igrala se 88. minuta meča kada je Edin kod vodstva Intera 3:0 odlično reagovao na sjajan ubačaj Artura Vidala  i glavom pogodio za vodstvo Intera 4:0.

Prije ovog gola, danas odlični Džeko je pogodio prečku i upisao asistenciju kod drugog gola Intera.

Na kraju, statistika, koju možete pogledati na priloženoj fotografiji, kaže kako je "Dijamant" od ukupno četiri udarca prema golu Đenoe, tri uputio u okvir gola, a upisao je i pomenutu asistenciju.