Nakon izjednačujućeg gola - u 61. minuti, na teren je ušao naš as

Maestralan pas Džeke za novo vodstvo Intera. Screenshot

Piše: G. Š.

22.10.2022

Inter našeg Edina Džeke je u 11. kola italijanske Serie A pobijedio Fiorentinu u Firenci (3:4). Inter je već u 15. minuti imao prednost od 2:0, ali su domaći u 60. minuti uspjeli izjednačiti - prvi gol je postigao Cabrala, a drugi Ikonea.

Nakon izjednačujućeg gola - u 61. minuti, na teren je ušao naš as. Nedugo potom Džeko je uradio veliki posao za novo vodstvo. Dijamant je uputio odličan pas za Lautara, koji je oboren u kaznenom prostoru, a sudija je pokazao na bijelu tačku. Siguran izvođač bio je upravo Lautaro.

Džekin zadnji pas pogledajte OVDJE.

Domaćin je ponovo izjednačio golom Jovića u 90. minuti. No, na nestvaran način Firentina je ispustila bod. Pobjedonosni gol postigao je Mkhitaryan u šestom minutu nadoknade - 4:3 (2:1).

Neshvatljivo je šta je u jednom od posljednjih napada na meču uradio Lorenco Venuti.