NIJE NAS NA OVO NAVIKAO

Real je pobijedio, ali se svi čude velikom promašaju Luke Modrića

Međutim, navijači mu nisu zamjerili, pri izlasku iz igre u 85. minuti pozdravljen je velikim aplauzom sa tribina Santiago Bernabeua

Modrić: Nije mogao da vjeruje šta je promašio. Screenshot

11.11.2022

Fudbaleri Real Madrida savladali su Kadiz u posljednjoj utakmici 14. kola La Lige na svom terenu sa 2:1. Junak "Kraljeva" bio je Toni Kros (Kroos) koji je prvo asistirao Ederu Militau za 1:0, a onda i sjajno pogodio za 2:0.

Trijumf Reala mogao je biti i ubjedljiviji, no kapiten Luka Modrić nije iskoristio zicer u 79. minuti. Vinisijus Žunior (Vinicius Junior) je sjajno pronašao Modrića, a ovaj sa tri-četiri metra promašuje.

Modrić nije mogao vjerovati šta je promašio i navijači su bili u šoku, jer ih sjajni Luka nije navikao na ovo. Međutim, navijači mu nisu zamjerili, pri izlasku iz igre u 85. minuti pozdravljen je velikim aplauzom sa tribina Santiago Bernabeua.

No, Real se mogao naći u problemu. U 82. minuti Kadiz je preko Lukasa Pereza (Lucas) smanjio na 2:1, a u sudijskoj nadoknadi Espino je iz dobre prilike poslao loptu preko gola.