Nastavak dominacije: Napoli došao do 13. pobjede u 15 utakmica

Tim Lučana Spaletija je još uvijek bez poraza

Osimhen: Nastavio golgetersku seriju. TWITTER

12.11.2022

Fudbaleri Napolija došli su do 11. uzastopne, a ukupno 13 oveosezonske pobjede u italijanskoj Seriji A, savladavši u susretu 15. kola momčadi Udinezea rezultatom 3:1.

Iako su i ovaj put bili bez svog najboljeg igrača Kviče Kvaratškelije (Khvicha Kvaratskhelia), izabranici Lučana Spaletija (Luciano Spalletti) su pokazali da im nema ravnih ove sezone.

Već su 15. minuti su došli do prednosti preko Viktora Osimena (Victor Osimhen), koji je došao do svog sedmog gola u posljednjih šest utakmica, a ukupno devetog ove sezone.

Na 2:0 je u 31. minuti poslije sjajno izvedene kontre i još bolje završnice povisio Pjotr Zielinski (Piotr), a sve dileme oko pobjednika riješio je Eljif Elmas majstorskom egzekucijom u 58. minuti.

Gosti su u nastavku uspjeli ublažiti poraz preko Ilije Nestorovskog (79.) i Lazara Samardžića (82.).

Napoli se današnjom pobjedom učrstio na prvom mjestu s 41 bodom, što je 11 više u odnosu na Lacio i Milan.

Udineze ja na osmom mjestu i ima 24 boda.