VEČERAS NA KLUPI

Portugal dao dva gola za poluvrijeme, kako je Ronaldo reagirao nakon pogotka Pepea

Kristijano je otrčao do Pepea i čestitao mu nakon pogotka za 2:0

Trenutak nakon gola Pepea. Twitter

6.12.2022

Fudbaleri Portugala nakon prvih 45 minuta utakmice osmine finala Svjetskog prvenstva u Kataru imaju prednost od 2:0 protiv Švicarske i na dobrom su putu da se domognu naredne runde.

U početnom timu Portugala nije se našao kapiten tima Kristijano Ronaldo (Cristiano). Njega je u vrhu napada zamijenio Goncalo Ramos, a zanimljivo da je upravo Ramos pogodio za vodstvo Portugala u 18. minuti.

Ronaldo čestitao Pepeu na golu. Twitter

Na 2:0 je povisio Pepe, večerašnji kapiten Portugalaca, nakon kornera u 33. minuti.

Iako Ronalda nazivaju egoistom i fudbalerom koji nerado slavi ili nikako ne slavi golove svojih saigrača, on je zajedno sa ostatkom klupe dotrčao do Pepea nakon drugog gola i čestitao mu.