Hernandeza će čekati paklena dobrodošlica u Napulju zbog jednog poteza

Milan je na San Siru slavio protiv Napolija golom Benasera u 40. minuti

Sukob Hernandeza i Lozana. Printscreen

12.4.2023

Milan je slavio u prvoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka protiv Napolija. Na San Siru je bilo 1:0, a jedini gol je bio djelo Ismaela Benasera (Bennacer) u 40. minuti.

Ipak, potez Tea Hernandeza (Theo) je također dobio ogromnu pažnju.

Igrači oba tima su silno željeli doći do pobjede, a nekima je ovo i najveći duel u karijeri. Tokom kompletnog duela Teo Hernandez je igrao dobro, a u finišu prvog poluvremena je imao jedan incident sa Irvingom Lozanom (Hirving).

Nakon što je osvojio jednu loptu Hernandez se unio u lice Meksikancu i sve proslavio kao da je bio strijelac na meču. Tada je došlo do naguravanja, ali se sve brzo smirilo i završilo bez kartona.

Revanš ove dvije ekipe je na programu za 6 dana. Sigurno je da će biti pakleno na stadionu Diego Armando Maradona, a ni za koga više od Francuza.