Mesi zabio novi gol: Sada i pleše kao Spajdermen

Mesi tako ide i ka svojoj prvoj tituli u SAD

Mesi zabio još jedam gol. AP Photo/Michael Laughlin

N. Aj.

12.8.2023

Argentinski fudbaler Lionel Mesi (Messi) jednostavno je nezaustavljiv u Sjedinjenim Američkim Državama, gdje je protekle noći postigao novi gol za Inter Majami.

Postigao je gol na petoj uzastopnoj utakmici za ekipu čiji je vlasnik Dejvid Bekam (David Beckham).

Osigurao je da se Inter Majami plasira u polufinale Lige kupa i to nakon rezultata protiv Šarlota 4:0 (2:0).

Možda nije bilo prave magije i možda Mesi nije bio toliko zapažen kao na prethodnim utakmicama, ali je ponovo bio strijelac.

Golove za Inter Majami postigli su Martines u 12. minuti iz penala, Tejlor u 32. minuti i Malanda u 78. minuti, koji je postigao autogol.

Četvrti gol bio je djelo Lionela Mesija.

Dočekao je u 86. minuti dobru ubačenu oštru loptu sa lijeve strane i poslije asistencije Kampanje zakucao loptu u mrežu.

Proslavio je imitirajući superjunaka Spajdermena.

Mesi tako ide i ka svojoj prvoj tituli u SAD, pošto je njegov tim u polufinalu Lige kupa.