NAKON POBJEDE BORCA

Marinović: Na poluvremenu smo se dogovorili da okrenemo rezultat

Imala je Zvijezda svoje šanse, a mi moramo neke stvari popraviti, rekao je Marinović

Marinović: Čestitao igračima na pobjedi. FK Borac

1.9.2023

Trener Borca Vinko Marinović prokomentarisao je meč 6. kola Premijer lige BiH u kojem je njegov tim slavio nakon preokreta protiv Zvijezde 09 (4:2).

Borac je gubio 2:0, do poluvremena je uspio smanjiti zaostatak, da bi onda u anstavku došao do preokreta.

- Čestitam svojim igračima na pobjedi. Očekivali smo da će Zvijezda igrati otvoreno, odigrala je dobro i protiv Zrinjskog i dala tri gola.

Imaju dosta brze igrače u napadu i došli su do ta dva gola. Bili smo u nezgodnoj situaciji, ali gol Blagaića iz slobodnjaka nas je vratio.

Na poluvremenu smo se dogovorili da okrenemo rezultat i uspjeli smo. Imala je Zvijezda svoje šanse, a mi moramo neke stvari popraviti - rekao je Marinović.