Realov junak u derbiju: Tužan sam zbog Modrića

Osjećam tugu kada vidim takve igračine na klupi, rekao je

Fede Valverde. Twitter

H. J. I.

18.9.2023

Fede Valverde postigao je krasan gol za preokret i pobjedu Real Madrida u petom kolu La Lige protiv Real Sociedada (2:1). U 46. minuti pri vodstvu gostiju povratnu loptu Francisca Garcije iz prve je zakucao u gol snažnim udarcem s ruba kaznenog prostora.

Valverdeova golčina tako je bila temelj za preokret koji je završio Joselu u 60. minuti. Urugvajac je oduševio navijače Reala sjajnim golom, ali i time što je igrao usprkos jako velikim bolovima zbog frakture ruke. Zato je igrao s gipsom, a nakon utakmice je komentirao to što su u derbiju Realovi velikani bili rezerve.

- Modrić i Kros? Osjećam tugu kada vidim takve igračine na klupi. Ali važno je da oni podržavaju sve oni koji igraju. To rade uvijek, pa tako i na ovoj utakmici.

Modrić je dobio pola sata protiv baskijske ekipe. U prvih pet kola Primere samo je jednom bio starter.