TURSKA SUPER LIGA

Džeko i društvo u šoku: Fener kući primio tri gola, briljira drugi Bosanac

Protivnik je uputio tri šuta u okvir gola Dominika Livakovića i sva tri su završila u mreži

Džeko: Užasna partija Fenera. Twitter

4.11.2023

Fenerbahče je u 11. kolu turske Super lige dočekao Trabzonspor, a nakon 48 minuta igre gubi sa čak 3:0.

Trabzon je uputio tri šuta u okvir gola Dominika Livakovića i sva tri su završila u mreži.

Gosti su poveli preko Onuačua (Onuachu) u 10. minuti nakon sjajnog centaršuta bivšeg bh. reprezentativca Edina Višće.

Višća je i nakon asistencije imao nekoliko sjajnih poteza, a učestvovao je i o kod trećeg pogotka, kada je dodao do asistenta Omura.

Trabzon je na 2:0 povisio u 46. minuti preko Ozdemira, a za 3:0 pogodio je Nikolas Pepe (Nicolas), bivši igrač Lila i Arsenala.

U Feneru od prve minute igra kapiten Edin Džeko, ali u dosadašnjem dijelu utakmice nije imao šansi. Podsjetimo, Fener je prije ovog duela bio stopostotan, na deset pobjeda u isto toliko utakmica u Turskoj.