Tekstualni prijenos / Real Madrid - Braga 3:0

Real pokušava čekirati kartu za nokaut fazu na Santiago Bernabeu

Detalj sa utakmice Real - Braga. AP

8.11.2023

Poštovani čitatelji dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica 4. kola Lige prvaka.

Večeras ćemo kao centralni događaj pratiti utakmicu Real Madrida i Brage, ali ćemo vas izvještavati i o rezultatima na ostalim susretima:

Arsenal - Sevilja 2:0

Bajern Minhen - Galatasaraj 2:1

Kopenhagen - Mančester junajted 4:3

RB Salzburg - Inter 0:1

PSV - Lens 1:0

Real Madrid - Braga 3:0

FT - Gotovo je i u Kopenhagenu. Domaća ekipa je slavila poslije nevjerovatnog preokreta.

88' - Nevjerovatna utakmica u Kopenhagenu. Domaćin je preokrenuo.

83' - Junajted kasni zbog prekida utakmice, ali evo i novog šoka. Lerager izjednačava u Kopenhagenu.

FT - Gotovo je i u Minhenu.

90+2' - Zakomplikovalo se u Minhenu. Galata je smanjila.

FT - Gotovo je u Madridu.

86' - Poduplao je Kejn za Bajern. Prema svemu sudeći još jedna ekipa je čekirala kartu za nokaut fazu.

85' - Inter slavi Lautara Martineza. Pogađa sjajni Argentinac za kasno vodstvo svoje ekipe.

80' - Bajern napokon probio odbranu Galatasaraja. Kejn je pogodio za Bavarce.

69' - Bruno dovodi Junajted u vodstvo.

64' - Bukajo Saka je poduplao prednost Arsenala protiv Sevilje.

61' - GOLLL! Rodrigo je sjajno potkopao loptu i lobovao golmana Brage za 3:0 i skoro pa sigurnu pobjedu Reala.

58' - GOLLL!!! Sjajan potez Vinisijusa za drugi gol Reala na Bernabeu. Nije golman Brage imao šanse poslije ovoga.

55' - Spašava se Braga. Brahim Diaz je imao sjajnu priliku da riješi pitanje pobjednika, ali promašuje marokanski fudbaler.

50' - Poslije 50 minuta igre na susretima u Minhenu i Salzburgu jedino nema pogodaka.

46' - Počelo drugo poluvrijeme u Madridu.

HT - Poluvrijeme u Madridu.

45+9' - GOL! Kopenhagen izjednačava preko Goncalveša koji je bio siguran egzekutor najstrožije kazne.

45' - Još dvije minute će se igrati u Madridu.

45' - Eljunusi smanjuje u Kopenhagenu. Odmah su iskoristili svoju priliku.

43' - Ne prestaju uzbuđenja u Danskoj. Junajted je ostao sa igračem manje. Rašford je isključen nakon VAR provjere zbog oštrog starta.

35' - Real opsjeda gol Brage, ali bez previše uspjeha.

29' - Zakuhalo se i na drugim stadionima. Trosar je doveo Arsenal u vodstvo protiv Sevilje.

28' - Hojlund je raspoložen večeras protiv svojih sunarodnjaka. Drugo gol Danca za Junajted.

27' - GOLLL!!! Real vodi. Rodrigo je sjajno istrčao, a onda i asistirao za Brahima Diaza koji je poslao loptu u mrežu.

20' - Ne previše interesantnih prvih 20 minuta na stadionima širom Evrope.

13' - Luk de Jong dovodi PSV u prednost protiv Lensa.

10' - Brahim Diaz postiže gol, ali je poništen zbog faula Vinisijusa Žuniora. Ostaje 0:0 na Santiago Bernabeu.

6' - Katastrofalan penal Đala, odbranio mu je Lunin taj udarac.

4' - Sjajna akcija Brage, a onda veoma loš potez Lukasa Vaskeza koji je povukao Borhu i napravio penal.

3'- Imamo prvi pogodak u večernjem terminu. Junajted je poveo preko Hojlunda u Danskoj.

1' - Počeo je susret u Madridu.